Yazılım Uncategorized MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan sona hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden dayalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat yapan pratik muhtıra yüzlerce saat dinlenerek yer tarafünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından örgülarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde mekân haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak mekân haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce güfte ettiriyor. Eserin bu denli kuvvetli başüstüneğu bilinmiş olduğu karınin pratik ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya incelemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren pratik cidden görülmeye mesabe. İnternet sitesi baştan sona taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi geceli gündüzlü geliştirilmekte ve kullanıma elan yakışır bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan curcunalı sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en bol şekilde özümleme edilmeye çalışılmaktadır.

Gündüz içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en bol şekilde faydalanmaktadır. Zaten pratik marketlerden bakmış olduğunız dem uygulamanın noktaının ve indirilme nispetının ne denli etkili olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında cidden berceste bir iş çıavratp insanlara en bol şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir