Yazılım Uncategorized ucbasaktarim.com: Tek Diskli Gübre Serpme Makinası

ucbasaktarim.com: Tek Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçbaşlangıçak Ekincilik, ekincilik makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri ciğerin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına makul olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Yakışır maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve barınma kucakını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ekincilik yapmaya başlangıçladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını kontralayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dilek ve ekincilik dalünün gittikçe çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Uygulayım bilimi ile yanında gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabil ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca ekincilik dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de gittikçe artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en uygun hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devimsel ve tabütüvanlü beşer deposuna iye olan Üçbaşlangıçak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam porte sağlayıcı Üçbaşlangıçak Ekincilik; derin Ar-Ge çalışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Sakır sakır ilerleme ve sıfır pot üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Ekincilik ürünlerinin hem memleket içre hem de memleket haricinde güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin makul ve dengeli bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi ehliyetli ve haklı bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile lüzumsuz gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bitek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde henüz az efor tüketme ederek çok henüz katkısızlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok henüz katkısızlıklı sözır ve toprağınızdan henüz zait ürün ve zerzevat elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz bitek bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kebir ihtiyaçları olan azık maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz bitek meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine yüklenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden yüklenmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da açıkça bir hendek hafriyatsına unutmak ciğerin münteşir olarak kullanılır. Ense yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden yüklenmek mümkündür. Ense yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden yüklenmek ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kabil alanlara unutmak ciğerin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir bandajlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değişlemtirilebilir ve biröte cetşmanla da kocaletilebilir. Ana dahişenler ekseri hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik portörlara için nispetle sakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri de arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler ciğerin yeğleme edilebilecek biröte üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem de kalite olarak yarar katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşlangıçak Ekincilik’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin cem ve balyalama işlemlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması işlemlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği dem hayvanın mazotü ve etinden mahsul alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları tek seferde alabilir ve henüz uygun beslenebilir. Yeygi karmanın gestaltlması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek henüz uygun beslenmesine böylece henüz zait mahsul almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yeygi Katışık Makinaları da Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabil en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı gani ve bitek bir zirai üretim ciğerin kebir avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı ciğerin önemli bir köprü işlemlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz uygun durumlara gelmesi ciğerin zirai ihracat noktasında Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak bütün çalışanlarımızın ulamasıyla yanında
Üçbaşlangıçak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir