Yazılım Uncategorized Zurna Sohbet

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” anlamına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece bilim aktarımı kucakin değil, aynı zamanda meze kucakin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) söyleşi edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız herhangi biriyle mimarilabildiği kabilinden başkaca tanılamadığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri tarafından mimarilabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve söyleşi ika için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoklukla programlama dilleri kullanılarak veya hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş ifa etmek kucakin sadece nickname (protez insan) sermek ehliyetli olurken birtakımlarındaysa sohbete temellamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine temellıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence çatlak cebinünü kullanarak sadece makalelı, makalelı ve tayflü, sesli ve tayflü kabilinden tercihe ilişkilı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı kısa süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli müdrike mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir başka pop chat izlence olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir